آخرین خبرها
خانه / سینما / بازيگران / حمایت تمام قد دختر و همسر سابق جانی دپ از او/ پدرم مرد مهربانی است

حمایت تمام قد دختر و همسر سابق جانی دپ از او/ پدرم مرد مهربانی است

جانی دپ

حمایت تمام قد دختر و همسر سابق جانی دپ از او/ پدرم مرد مهربانی است. جانی دپ به عنوان یک چهره محبوب اجتماعی در میان مردم جهان  دارای وجهه خاصی است.  او مهربان،  خلاق و بانمک است اخبار خشونت فیزیکی او در روز های اخیر موج تعجب و ابهام در میان سینما دوستان به راه  انداخته است.

پیش از این در خبرهای  کافه ترک  (اینجا)   خواندید که امبر هرد چند روز قبل جانی دپ را به اعمال خشونت فیزیکی و کلامی متهم کرده و دادخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه نموده است. او ادعا کرده جانی دپ در طول زندگی مشترک‌شان بارها و بارها او را مورد خشونت فیزیکی و کلامی قرار داده است. هر چند افراد سرشناسی چون میکی رورک این ادعا را بی‌پایه و اساس می‌دانند و معتقدند جانی دپ همیشه آدم آرام و مهربانی بوده است.

به نقل از تی ام زی، ونسا پارادی شریک زندگی سابق جانی دپ و دخترش لیلی رز نیز از او دفاع کرده‌اند.

ونسا پارادی، مادر دو فرزند جانی دپ، در دفاع از او گفته است: «جانی دپ پدر بچه‌هایم است. او یک آدم حساس، با‌محبت و دوست‌داشتنی است. این اتهامات شرم‌آور است. در تمام سال‌هایی که با جانی زندگی می‌کردم او هرگز از نظر فیزیکی به من صدمه‌ای نزد و این تصویری که از او ارائه می‌دهند به مردی که 14 سالِ فوق‌العاده را کنار او گذراندم هیچ شباهتی ندارد».

لیلی رز، دختر 17 ساله جانی دپ، نیز با انتشار عکسی از دوران کودکی‌اش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «پدرم دوست‌داشتنی‌ترین و مهربان‌ترین آدمی است که می‌شناسم. او همیشه برای من و برادر کوچکم پدری بی‌نظیر بوده است. هر کسی که او را می‌شناسد حرف مرا تایید می‌کند».

بنا‌بر گزارش‌های رسیده، جانی دپ به زودی در یک مصاحبه تلویزیونی شرکت خواهد کرد تا به طرفدارانش ثابت کند امبر هرد را مورد ضرب و شتم قرار نداده است.

منبع.caffecinema

درباره‌ی cafeturk